Global icon-chevron-right Espanya icon-chevron-right Barcelona icon-chevron-right Teletreball a Time Out Barcelona

Alerta! Ens esforcem per informar acuradament, però aquests són temps inusuals, així que comprova sempre abans de sortir.

Home Office
Shutterstock

Teletreball a Time Out Barcelona

Seguint les recomanacions de les autoritats sanitàries envers el coronavirus COVID-19, a Time Out Barcelona teletreballarem les pròximes setmanes. Aquí teniu els nostres contactes!

Per Time Out Barcelona Editors
Advertising

Com han aconsellat recentment les autoritats sanitàries, a Time Out Barcelona deixarem la redacció per teletreballar durant les pròximes setmanes. Tot i que no ens podreu contactar als telèfons habituals, aquí us deixem els nostres correus electrònics:

Conseller Executiu

Eduard Voltas

eduard.voltas@timeout.com

Directora General de Negoci

Mabel Mas

mabel.mas@timeout.com

Directora General de Financera

Judit Sans

judit.sans@timeout.com

Directora

María José Gómez

mariajose.gomez@timeout.com

Director d'Art

Diego Piccininno

diego.piccininno@timeout.com

Disseny

Anna Mateu

anna.mateu@timeout.com

Edició Gràfica

Maria Dias

maria.dias@timeout.com

Cap de redacció i Música

Borja Duñó

borja.duno@timeout.com

Menjar i Beure

Ricard Martín

ricard.martin@timeout.com

Cinema

Josep Lambies

josep.lambies@timeout.com

Tendències i Art

Eugènia Sendra

eugenia.sendra@timeout.com

Teatre i Dansa

Andreu Gomila

andreu.gomila@timeout.com

LGTBI i Clubs

Sebastià Portell

Reportatges

Anna Pacheco

anna.pacheco@timeout.com

Coses per fer, Nens i web en castellà

Erica Aspas

erica.aspas@timeout.com

Web en català i viatges

Manuel Pérez

manuel.perez@timeout.com

Web en anglès

Jan Fleischer

jan.fleischer@timeout.com

Notícies i vídeo

Marc Andreu Rosich

marc.andreu@timeout.com

 

Responsable de Comunicació i Sponsor

Clara Narvión

clara.narvion@timeout.com

Comercial

Mercè Llubera

merce.llubera@timeout.com

Esther Andrés

esther.andres@timeout.com

 

Office manager

Carme Mingo

carme.mingo@timeout.ccom

 

Director d'Estratègia Digital i Serveis al Client

Àlex Martínez

alex.martinez@timeout.com

Directora Comercial i E-commerce

Aroa Cervantes

aroa.cervantes@timeout.com

Directora de Solucions Creatives i PR

Carlota Falcó

carlota.falco@timeout.com

Coordinadora de Branded Content

Begoña García Carteron

bego.garcia@timeout.com

Solucions creatives i disseny publicitari

Marina Quer

marina.quer@timeout.com

Carol Martínez

carolina.martinez@timeout.com

Finances i Administració

Eduard Poch

eduard.poch@timeout.com

Marta Tapia 

marta.tapia@timeout.com

Guillem Catena

guillem.catena@timeout.com

Recomanat

    També t'agradarà

      Advertising