Time Out a la teva bústia d'entrada

Cerca
Concert de la Mercè 2020
Víctor Parreño VidiellaConcert de la Mercè 2020

Tots els concerts de la Mercè i el BAM 2022 per lloc, dia i hora

Totes les actuacions musicals que tindran lloc durant la Festa Major de la Mercè ordenades en un sol llistat

María José Gómez
Enora Le Roux
Escrit per
María José Gómez
Escrit per
Enora Le Roux
Publicitat

Del divendres 23 al dilluns 26 de setembre del 2022, Barcelona viurà una eclosió musical durant la festa Major de la Mercè. Hi haurà catorze escenaris distribuïts per la ciutat que acolliran més de 100 concerts gratuïts. Tota aquesta diversitat d'espais i dies pot fer-vos difícil la tria. Per això us hem organitzat els concerts per espai i per dies, perquè us sigui més fàcil localitzar quins no us perdreu. Aquí els teniu!

Si, així i tot, us costa triar, consulteu Els millors concerts de la Mercè i el BAM 2022
 

JARDINS DEL DOCTOR PLA I ARMENGOL

Divendres 23

Uma (20 h)

Ana Rossi (21.45 h)

Faneka (23.30 h)

Dissabte 24

Esmuc (12 h)

Nico Roig (20 h)

Momi Maiga & Vernau Mier (21.45 h)

Anna Tréa (23.30 h)

Diumnege 25

Fundació Conservatori Liceu (12 h)

Paolo Angeli (20 h)

Alberto Alcalá Trio (21.45 h)

Xarim Aresté (21.45 h)

Dilluns 26 

Taller de músics (12.30 h)

MOLL DE LA FUSTA - LLOBREGAT

Divendres 23

Durag (21.30 h)

La Élite + Sin Bragas (00 h)

Luna Ki (2 h)

Dissabte 24

Brot Finalistes (19.30 h)

Crhuda (22 h)

Molly Nilsson (00 h)

Frantic Amber (2 h)

Diumenge 25

Crisbru (Sona 9, 18 h)

Microhomes (Sona 9, 18.45 h)

Dan Peralbo i El Comboi (Sona 9, 19.30 h)

Bones of Minerva (21.30)

La URSS (00 h)

¥€$SI Perse (2 h) 

MOLL DE LA FUSTA - BESÒS

Divendres 23 

Miss Raisa (20.45 h)

Maestro Espada (23 h)

Lao Ra (1 h)

Dissabte 24

Duo Ruut (21 h)

Marina Satti (23 h)

Anika (1 h)

Diumenge 25

Don't Hit a la Negrx (20 h)

Toro (22.30 h)

Jokkoo (1 h)

  

FÒRUM 'Mediterràniament'

Divendres 23

31FAM (21.30 h)

Alizzz (23.30 h)

Santa Salut (1.30 h)

Dissabte 24

Marcel i Júlia (21.30 h)

Els Catarres (23.30 h)

Delafé y la Flores Azules (1.30 h)

 

ANTIGA FÀBRICA ESTRELLA DAMM

Diumenge 25

*Programació pendent

Dilluns 26

Anna Ferrer (17.30 h)

Magia Bruta (18.15 h)

Los Voluble (19 h)

Mans O (20 h)

  

TEATRE GREC

Divendres 23

Rita Rayés i Lucia Fumero (20.30 h)

Les músiques de Frida (22.15 h)

Alain Pérez (00 h)

Dissabte 24

Rachele Andrioli (20.30 h)

Vinicio Capossela (22.15 h)

Egon Soda (1.15 h)

Diumenge 25

25 anys sense Tete Montoliu (20.30 h)

Guinga + Carme Canela + Pintxo Villa (22.15 h)

Ray Lema (00 h)

FABRA I COATS

Dissabte 24

(Escenari Fabra)

Miquel i Novel Quintet (17 h)

Noko Woi (19.15 h)

Senyor Oca (21.30 h)

Trezor (23.45)

(Escenari Harmonia)

Remei de ca la Fresca (18.15 h)

TNDE (The Near Death Ensemble) (20.30 h)

Robot Emilio (22.45 h)

(Escenari interior Fabra)

Flamenco Metropolitan (18 h)

Joana Dark (20 h)

Zbabek + Nara is Neus + Amas (21.45 h)

Diumenge 25

(Escenari Fabra)

Eva Fernández (12 h)

Las Opinólogas (13.30 h)

DJ Trapella (14.30 h)

RAMBLA RAVAL

Divendres 23

Diversorium (21 h)

Yeli Yeli (Álvaro Romero + Pedro de Linha) (23 h)

Asmâa Hamzaoui & Bnat Timbouktou (00.30 h)

Dissabte 24

Sunkusi (21 h)

Issam (23 h)

Cartel Madras (00.30 h)

Diumenge 25

Tristany (23 h)

Pedro Mafama (00.30 h)

SEU DISTRICTE NOU BARRIS

Divendres 23

Banda Municipal de Barcelona (20.45 h)

Dissabte 24

Orquestra Simfònica del Gran Teatre del Liceu(20.45 h)

Diumenge 25

Orquestra Simfònica de Barcelona i Nacional de Catalunya (OBC) (20.45 h)

Dilluns 26

Vozes + Marta Valero (19.30 h)

AVINGUDA MARIA CRISTINA

Divendres 23

Cadena 100

David Ros (21.30 h)

La Oreja de Van Gogh (23.30)

Mosaic (1.30 h)

Dissabte 24

Europa FM

DJ Europa FM (19.30 h)

Samanta (20 h)

Nerea Rodríguez (21 h)

Les Montses (22.15 h)

Itaca Band (23.45 h)

La Pegatina (1.15 h)

Diunenge 25

Rac 105

Clima (20 h)

Ginestà (21 h)

Stay Homas (22.30 h)

Buhos (00 h)

Habla de mi en Presente (1.45 h)

AVINGUDA DE LA CATEDRAL

Divendres 23

Manarinno (00 h)

Dissabte 24

Peret Reyes (22 h)

Juan Perro (00 h)

Diumenge 25

Pepe Habichuela (22 h)

Laboratoria Flamenco (00 h)

RONDA SANT ANTONI

Divendres 23

Big Menu (22 h)

Dissabte 24

Guillem Roma + Alessio Arena (12.30 h)

Bab L'Bluz (22 h)

Diumenge 25

Rivolta (12.30 h)

Koko Jean & The Tonics (22 h)

NAU BOSTIK 

Divendres 23

La Maga (21 h)

Eli Almic (22 h)

Koers (23 h)

ZONA UNIVERSITÀRIA 

Diumenge 25 

ELS40

Portobello (20.30 h)

Miki Núñez (21.35 h)

Lola Ïndigo (22.55 h)

The Tyets (0.25 h)

Dr. Prats (1.45 h) 

PLAÇA SANT JAUME

Diumenge 25

Big Band Jam Session Escola de Música (12 h)

NO T'HO PERDIS: Així seran les festes de La Mercè 2022

Llegeix el número de setembre de Time Out Barcelona amb entrevistes, reportatges i les millors recomanacions d'oci i cultura de la ciutat 

Últimes notícies

    Publicitat